Gizlilik ve Güvenlik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

Penta Silver olarak kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinin gizliliğini en üst düzeyde korumanın sorumluluğumuz olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda;

Kişisel bilgilerinizin güvenliği ve alışveriş güvenliğiniz, en son güvenlik teknolojileri olan SSL Protokolu ve 3D Secure Güvenlik Sistemi ile sağlanmaktadır.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Bu bilgilere kredi kartınızı tahsis eden bankadan başka hiç kimse erişemez. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

 

 

BİLGİ AL x İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.