Ücretsiz İade ve Değişim Garantisi

ÜCRETSİZ İADE VE DEĞİŞİM GARANTİSİSitemizden almış olduğunuz ürünleri Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer alan Cayma Hakkı'nızı kullanarak ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir veya başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. İade edilecek ya da değiştirilecek ürünler kullanılmamış olmalıdır. İade veya değişim işlemlerinizi  "İade Koşulları" metninde açıklandığı biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

İADE KOŞULLARI
  • İade etmek istediğiniz ürün kesinlikle kullanılmamış olmalıdır.

 

  • Ürünlerinizi iade etmek için web sitemizdeki iade formunu doldurmanız ya da 0532 158 10 24 no’lu Whatsapp hattından müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek talebinizi bildirmeniz ve onaylatmanız gerekir. İletişime geçilmeden yapılan iadeler kabul edilmeyecek ve gönderiniz teslim alınmayacaktır.

 

  • İade işlemi sırasında faturanın aslının iadesi zorunludur. Bu nedenle ürününüzü teslim aldıktan sonra faturanızı lütfen saklayın.

 

  • İade edilen gönderinin firmamıza gelişi sırasındaki sorumluluk tüketiciye aittir.

 

  • Kanunda yer alan “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” kapsamına giren; kullanıcının özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen, üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen kişiye özel ürünler iade kapsamı dışındadır.

 

  • İade alınması uygun olan ürünlerin 7-10 gün içinde ürün bedeli Müşteri'nin ödeme yöntemi ile aynı yöntem kullanılarak iade edilir. Sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, Havale/EFT yolu ile verildiyse banka hesabına iade edilir. İadenizin kredi kartı hesabınıza yansıması bankanızın işlem durumuna bağlı olup 1- 4 hafta arasında sürebilir.

 

  • İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, sertifika, ürün kutusu, ambalajı varsa hediyesi ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz ve hasar almamış şekilde, aşağıda belirtilen adrese gönderilmesi gerekir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.

 

      Adres:   Hobyar Mah. Cağaloğlu Yokuşu Sok. Kemaliye Han No:6 Kat:1 D:102 Fatih - İstanbul 

        Telefon: 0212 526 92 12  

 
BİLGİ AL x İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.