Ürün Garanti Bilgileri

                  

ÜRÜN GARANTİ BİLGİLERİ

Gümüş takılarımız siparişinizin teslim tarihinden itibaren 1 Yıl, Altın takılarımız siparişinizin teslim tarihinden itibaren 5 Yıl Bakım Onarım Garantisi kapsamındadır. Bu süre içinde kullanımdan kaynaklı olmayan bir sorun yaşadığınızda ürününüzün tamir, bakım ve onarımı Penta Silver tarafından ücretsiz olarak yapılır.

Ürününüzü firmamıza ulaştırmak için öncelikle (212) 603 08 08 no’lu telefondan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek talebinizi bildirmeniz ve onaylatmanız gerekmektedir. İletişime geçilmeden yapılan gönderimler teslim alınmayacaktır.

Ürünlerinizi sevk irsaliyeniz ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Sevk İrsaliyesi olmayan ürünlerin işleme alınması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle ürünle birlikte gönderilen sevk irsaliyenizi lütfen saklayın.


Ürünlerinizin garantilerinin devam edebilmesi için Penta Silver dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalır.

Garanti kapsamında ürünlerin firmamıza ulaştırılması sırasında tüm sorumluluk tüketiciye aittir. Penta Silver sorumlu tutulamaz.

 

BİLGİ AL x İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.