%100 Güvenli Alışveriş

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Kullanıcılarına güvenli ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı ilke edinmiş olan Penta Silver’dan sipariş ettiğiniz tüm ürünler siz teslim alana dek Penta Silver güvencesi altındadır. Alışveriş esnasında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmaz, alışveriş sırasında onay için bankaya yönlendirilir. Bu bilgilere kredi kartınızı tahsis eden bankadan başka hiç kimse erişemez. Üyelik bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin ya da 3. bir şahsın sizin bilgilerinize ulaşması mümkün değildir. Alışveriş güvenliğiniz, en son güvenlik teknolojileri olan SSL Protokolu ve 3D Secure Güvenlik Sistemi ile sağlanmaktadır. Kişisel verileriniz 256 bit SSL ile şifrelenmektedir. 

        ssl ile ilgili görsel sonucu SSL (Secure Sockets Layer) Nedir?    

Açılımı "Secure Sockets Layer" olan SSL Türkçe anlamı ile "Güvenli Giriş Katmanı" demektir. SSL, internet üzerinden yapılan işlemlerde veriyi gönderen kişinin ve alan tarafın güvenilir olduğundan emin olduktan sonra işlem yapılmasına izin veren bir teknolojidir. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Böylece alışverişiniz esnasında girilen kredi kartı bilgileri, kimlik bilgileri gibi bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi önlenmiş olur.

      3D SECURE ile ilgili görsel sonucu 3D Secure Güvenlik Sistemi Nedir?

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğiniz sağlanmış olur. 3D Secure güvenlik sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilir.

 

 

 

BİLGİ AL x İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.