Gümüş Kolyeler Gece Şıklığını Nasıl Tamamlar, Gece Kıyafetleriyle Kullanımları

Gümüş Kolyeler Gece Şıklığını Nasıl Tamamlar, Gece Kıyafetleriyle Kullanımları

26 Aralık 2018

Gümüş Kolyeler Gece Şıklığını Nasıl Tamamlar, Gece Kıyafetleriyle Kullanımları

            Gümüş kolyeler bir tutkudur. Şıklığı tamamlamakta en önemli objeler olan gümüş kolyeler doğru şekilde kullanılması ve uyumlu biçimde kombine edilmesi halinde mükemmel bir zarafeti yansıtırlar. Özellikle gece kıyafetlerinde dikkat edilmesi gereken başarılı takı seçimiyle, gecenin yıldızı olmak hayal değil.

  Hangi Gümüş Kolyeler Gece Kıyafetleriyle Uyumludur?

 

            Gümüş kolyeler eğer gece aksesuarı olarak kullanılacaksa, gösterişli, büyük taşlarla süslenmiş kolye modelleri rahatlıkla tercih edilebilir. Bu kolyeler, uygun bir kıyafet ile kullanıldığında son derece başarılı bir görünüm sunacaktır. Eğer dekolteli bir elbise tercih ettiyseniz, seçeceğiniz gümüş kolye biraz kısa yani dekolteyi aşmayacak biçimde olursa, daha büyük bir şıklık sağlanabilir. Ayrıca dekolteli yakalarda kalın kolyeler yerine, ince tasarımlı ve zarif kolyeleri seçmek doğru bir tercihtir. Fakat kapalı yakaya sahip bir elbise giyilecekse, bu durumda biraz daha kalın, kısa ve ağır kolyelerin tercih edilmesi daha uyumlu olur.

 

            Gece kıyafetlerinin renkleri de gümüş kolye seçiminde belirleyici bir kriterdir. Örneğin koyu renkli bir gece elbisesi seçiyorsanız, tercih edilecek olan gümüş kolyenin bu elbisenin ağırlığını yansıtacak bir zarafete sahip olması gerekir. Bu tür elbiselerde kullanılan kolyeler genellikle, zarif tek bir taşla süslenen ya da küçük boyutta birkaç taşın birbirine gümüş zincirlerle tutturulduğu kolye modelleridir.

  Hangi Yaka Şekliyle Hangi Gümüş Kolye Kullanılmalıdır?

 

            Birbirinden şık gümüş kolye modelleri içinden bir seçim yapmak çok zor olsa da, her gece kıyafetinin tarzına uygun olan bir gümüş kolye modeli muhakkak vardır. Gece kıyafetlerinde son yıllarda asimetrik yakalar oldukça öne çıktı. Asimetrik yakalı ve dar bir gece kıyafeti için gümüş kolye seçmek bir hayli dikkatli olmayı gerektirir. Çünkü bu yakalar dişiliği son derece öne çıkarmakla birlikte, seçilecek olan gümüş kolyenin de bu dişiliği yansıtıyor olmasına önem vermek gerekmektedir.

 

            Bu yakalarda genellikle uzun ve zarif ve karmaşık modelli gümüş kolyeler tercih edilmektedir. Ancak bu yakalarla kolye kullanmak yerine, şıklığı bir sade bir gümüş küpeyle de tamamlamak mümkün olabilir. Aşağıya doğru daralan V yakalarda ise, aynı şekilde aşağı doğru daralan kolye modelleri seçilmelidir.

İlginizi Çekecek Blog Yazıları
Tümünü Görüntüle
Gümüş Kolyelerin Kadınların Günlük Yaşamlarındaki Yeri
Gümüş Kolyelerin Kadınların Günlük Yaşamlarındaki Yeri             Gümüş takıların günlük yaşamdaki yerinin anlatıldığı bu yazıdan sonra sade bir görünüm veren takılarınızla her ortama rahatlıkla uyum sağlayabileceksiniz. Sade bir görünüm veren gümüş kolyeler, her ortama rahatlıkla uyum sağlaması, gösterişten uzak bir zarafeti temsil etmesi, her giyim tarzı ile kolaylıkla uyum sağlaması gibi özellikleri dolayısıyla kadınların yaşamının bir parçasıdır. Buna...
Gümüş Kolyeler Gece Şıklığını Nasıl Tamamlar, Gece Kıyafetleriyle Kullanımları
Gümüş Kolyeler Gece Şıklığını Nasıl Tamamlar, Gece Kıyafetleriyle Kullanımları             Gümüş kolyeler bir tutkudur. Şıklığı tamamlamakta en önemli objeler olan  gümüş kolyeler  doğru şekilde kullanılması ve uyumlu biçimde kombine edilmesi halinde mükemmel bir zarafeti yansıtırlar. Özellikle gece kıyafetlerinde dikkat edilmesi gereken başarılı takı seçimiyle, gecenin yıldızı olmak hayal değil.
BİLGİ AL x İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.